Burse – rezultate parțiale - semestrul II 2018-2019

Actualizat în 22-03-2019

Mai jos aveți atașat în format PDF listele. Rezultatele au fost afișate vineri, 22 martie 2019, ora 14.00.

Contestațiile se pot depune până marți, 26 martie 2019, ora 12:00 (în timpul programului cu publicul, orele 9-12), la secretariatul Facultății de Teologie Ortodoxă, strada Nicolae Ivan, f.n. Pentru informații suplimentare și nelămuriri, contactați-l pe studentul Cancelar, Lazăr Alexandru, membru în Comisia de acordare a burselor pe facultate.

Date de contact: E-mail: alexandru.05.lazar@gmail.com

Având în vedere aplicarea regulamentului GDPR (Regulamentul de protecţie a datelor personale), listele de bursă se afişează cu un cod unic  în loc de nume sau număr matricol. Codul unic al fiecărui student se găseşte pe platforma  AcademicInfo, în contul propriu.

Documente ataşate:

PreviewAttachmentSize