OT

OT

Cluj-Napoca

OT

OT

Cluj-Napoca

SESIUNE DE RESTANȚE - Semestrul I - 2016/2017 - actualizat 15.02.2017

Actualizat în 15-02-2017
| Cuvinte cheie: ,

 

Nr. crt.

Numele  şi prenumele

cadrului didactic universitar

 

Data  şi ora examenului

Locul  examinării

Sala:…

Forma examenului

1

IPS  Prof.univ.dr. Andrei Andreicuţ –Arhiepiscop şi Mitropolit

24.02.2017

09:00

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et.2

Scris

-

-

-

-

2

Pr.prof.univ.dr. Vasile Stanciu – decan

24.02.2017

10:00

Sala ,,Vasile Petrșcu”, nr. 212, Et. 2

Cu anul IV - Sala ,,Orest Bucevski”, nr. 402, Et. 4

Oral

25.02.2017

09:00

Sala ,,Vasile Petrșcu”, nr. 212, Et. 2

Cu anul IV - Sala ,,Orest Bucevski”, nr. 402, Et. 4

Oral

3

Pr.lect.univ.dr. Cristian Sonea – prodecan

20.02.2017

10:00

Sala ,,Al. Filipașcu”, nr. 401, Et.4

Oral

 

 

 

 

4

 Pr.prof.univ.dr. Ştefan Iloaie –

director de Departament

22.02.2017

10:00

Sala ,,Ioan Bunea”, nr. 105, Et. 1

Oral

-

-

-

-

5

 Pr.prof.univ.dr. Ioan Chirilă

 

22.02.2017

10:00

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et.2

Oral

23.02.2017

10:00

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et.2

Oral

6

Pr.prof.univ.dr. Alexandru Moraru

 

20.02.2017

08:00

Sala ,,Nicolae Colan”, nr. 201, Et. 2

scris

21.02.2017

08:00

Sala ,,Nicolae Colan”, nr. 201, Et. 2

scris

7

Pr.prof.univ.dr. Valer Bel

21.02.2017

08:00

Sala ,,Teofil Herineanu”, nr. 301, Et. 3

Oral

22.02.2017

08:00

Sala ,,Teofil Herineanu”, nr. 301, Et. 3

oral

8

Pr.prof.univ.dr. Ioan-Vasile Leb

21.02.2017

16:00

Sala ,,Nicolae Colan”, nr. 201, Et. 2   

Scris

-

-

-

-

9

Pr.prof.univ.dr. Stelian Tofană

20.02.2017

08:30

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et. 2

scris

 

 

 

 

10

Prof.univ.dr. Constantin Măruţoiu

21.02.2017

10:00

Laborator Chimie –demisol-

Practic

-

-

-

-

11

Pr.prof.univ.dr. Vasile Gordon  și Pr.asist.univ.dr. Livu Vidican Manci

23.02.2017

12:00

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et. 2

Scris

-

-

 

 

12

Prof.univ.dr. Mircea Gelu Buta

21.02.2017

12:00

Sala ,,Ioan Bunea”, nr. 105, Et. 1

Oral

-

-

-

-

13

Arhim.prof.univ.dr. Teofil Tia

22.02.2017

10:00

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et. 2

Scris

-

-

-

-

14

Pr.conf.univ.dr. Patriciu Vlaicu

 

22.02.2017

12:00

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et. 2

Scris

-

-

-

-

15

Pr.conf.univ.dr. Gabriel Gârdan

 

21.02.2017

16:00

Sala ,,Nicolae Colan”, nr. 201, Et. 2   

Scris

-

-

-   

-

16

Conf.univ.dr. Radu Preda

22.02.2017

12:00

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et. 2

Scris

-

-

-

-

17

Conf.univ.dr. Marcel Muntean

 

20.02.2017

12:00

Birou 501

oral

-

-

-

-

18

Pr.lect.univ.dr. Gheorghe Şanta

20.02.2017

09:00

Birou 309

Oral

-

-

-

-

19

Pr.lect.univ.dr. Ioan Bizău

20.02.2017

09:00

Sala ,,Ioan Bunea”, nr. 105, Et. 1

Oral

-

-

-

-

20

Pr.lect.univ.dr. Mircea Oros

24.02.2017

11:00

Sala ,,Nicolae Colan”, nr. 201, Et. 2   

scris

-

-

-

-

21

Lect.univ.dr. Ana Baciu

 

21.02.2017

 

10:00

Sala ,,Al. Filipașcu”, nr. 401, Et.4

Oral

-

-

-

-

22

Conf.univ.dr. Marian Cotețiu

20.02.2017

09:00 -  Master an I

10:00 – Master an II

11:00 – Nivel Licență

 

Atelier

 

 

Practice

-

23

Pr.lect.univ.dr. Grigore-Dinu Moş

-

-

-

-

-

-

-

-

24

Pr.lect.univ.dr. Adrian Podaru Aurel

23.02.2017

10:00

Sala ,,Al. Filipașcu”, nr. 401, Et.4

Scris

-

-

-

-

25

Lect.univ.dr. Răzvan Alin Trifa

20.02.2017

09:00

Atelier Restaurare  AS –demisol-

Practic

-

-

-

-

27

Lect.univ.dr. Claudia-Cosmina Trif

 

20.02.2017

09:00

Birou  501

Oral

-

-

-

-

28

Lect.univ.dr. Nicolae Turcan

 

23.02.2017

11:00

Sala ,,Ioan Bunea”, nr. 105, Et. 1

Scris

-

-

-

-

29

Lect.univ.dr. Paula Bud

 

22.02.2017

12:00

 Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et. 2

Cu didactica de la ora 14:00 în ambele date

Scris

23.02.2017

12:00

Scris

30

Pr.lect.univ.dr. Cosmin Cosmuţa

 

23.02.2017

11:00

Sala ,,Nicolae Colan”, nr. 201, Et. 2   

scris

-

-

-   

-

32

Asist.univ.dr. Victoria Grădinar

21.02.2017

09:00

Atelier Restaurare I AS –demisol-

Practic

-

-

-

-

33

Protos.asist.univ.dr. Benedict  Vesa

-

-

-

-

-

-

-

-

34

Asist.univ.dr. Todoran Ileana-Georgiana

(Lb. franceză)

Asist.univ.dr. Vlad Dobroiu (suplinitor)

 

 

21.02.2017

 

 

10:00

 

 

Fac. Litere,str. Horea, nr. 31, sala 218

 

 

Oral

35

Lect.univ.dr. Maria Ştefănescu

(Lb. engleză)

22.02.2017

14:00

Facultatea de Business, str. Horea, nr 7, Sala 10

Oral

-

-

-

-

36

Prof.univ.dr. Conkan Dana

(Lb. germană)

-

-

-

-

-

-

-

-

37

Lect.univ.dr. Irina Mărginean

(Lb. italiană)

-

-

-

-

-

-

-

-

38

Lect.univ.dr. Buzgar Ramona

(Modul pedagogic, semestrul I)

21.02.2017

10:00

Sala ,,Teofil Herineanu”, nr. 301, Et. 3

Scris

-

-

-

-

39

Lect.univ.dr. Raduțu Ramona

(Modul pedagogic, semestrele II și III)

21.02.2017

09:00

Sala ,,Ioan Bunea”, nr. 105, Et. 1

Scris

-

-

-

-

40

Lect.univ.dr. Oros Mihaela

(Modul pedagogic semestrul V și VI)

24.02.2017

11:00

Sala ,,Al. Filipașcu”, nr. 401, Et.4

Oral si scris

-

-

 

-