Bistrita 2018

Bistrita 2018

   

PĂSTORITUL ÎN CREDINȚE, DATINE, ZICĂTORI, POVERBE...

PĂSTORITUL ÎN CREDINȚE, DATINE, ZICĂTORI, POVERBE...

    

Sesiune de comunicari 2018

Sesiune de comunicari 2018

   

Consultația Teologică 2018

Consultația Teologică 2018

   

SESIUNE DE RESTANȚE - Semestrul I - 2016/2017 - actualizat 15.02.2017

Actualizat în 15-02-2017
| Cuvinte cheie: ,

 

Nr. crt.

Numele  şi prenumele

cadrului didactic universitar

 

Data  şi ora examenului

Locul  examinării

Sala:…

Forma examenului

1

IPS  Prof.univ.dr. Andrei Andreicuţ –Arhiepiscop şi Mitropolit

24.02.2017

09:00

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et.2

Scris

-

-

-

-

2

Pr.prof.univ.dr. Vasile Stanciu – decan

24.02.2017

10:00

Sala ,,Vasile Petrșcu”, nr. 212, Et. 2

Cu anul IV - Sala ,,Orest Bucevski”, nr. 402, Et. 4

Oral

25.02.2017

09:00

Sala ,,Vasile Petrșcu”, nr. 212, Et. 2

Cu anul IV - Sala ,,Orest Bucevski”, nr. 402, Et. 4

Oral

3

Pr.lect.univ.dr. Cristian Sonea – prodecan

20.02.2017

10:00

Sala ,,Al. Filipașcu”, nr. 401, Et.4

Oral

 

 

 

 

4

 Pr.prof.univ.dr. Ştefan Iloaie –

director de Departament

22.02.2017

10:00

Sala ,,Ioan Bunea”, nr. 105, Et. 1

Oral

-

-

-

-

5

 Pr.prof.univ.dr. Ioan Chirilă

 

22.02.2017

10:00

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et.2

Oral

23.02.2017

10:00

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et.2

Oral

6

Pr.prof.univ.dr. Alexandru Moraru

 

20.02.2017

08:00

Sala ,,Nicolae Colan”, nr. 201, Et. 2

scris

21.02.2017

08:00

Sala ,,Nicolae Colan”, nr. 201, Et. 2

scris

7

Pr.prof.univ.dr. Valer Bel

21.02.2017

08:00

Sala ,,Teofil Herineanu”, nr. 301, Et. 3

Oral

22.02.2017

08:00

Sala ,,Teofil Herineanu”, nr. 301, Et. 3

oral

8

Pr.prof.univ.dr. Ioan-Vasile Leb

21.02.2017

16:00

Sala ,,Nicolae Colan”, nr. 201, Et. 2   

Scris

-

-

-

-

9

Pr.prof.univ.dr. Stelian Tofană

20.02.2017

08:30

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et. 2

scris

 

 

 

 

10

Prof.univ.dr. Constantin Măruţoiu

21.02.2017

10:00

Laborator Chimie –demisol-

Practic

-

-

-

-

11

Pr.prof.univ.dr. Vasile Gordon  și Pr.asist.univ.dr. Livu Vidican Manci

23.02.2017

12:00

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et. 2

Scris

-

-

 

 

12

Prof.univ.dr. Mircea Gelu Buta

21.02.2017

12:00

Sala ,,Ioan Bunea”, nr. 105, Et. 1

Oral

-

-

-

-

13

Arhim.prof.univ.dr. Teofil Tia

22.02.2017

10:00

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et. 2

Scris

-

-

-

-

14

Pr.conf.univ.dr. Patriciu Vlaicu

 

22.02.2017

12:00

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et. 2

Scris

-

-

-

-

15

Pr.conf.univ.dr. Gabriel Gârdan

 

21.02.2017

16:00

Sala ,,Nicolae Colan”, nr. 201, Et. 2   

Scris

-

-

-   

-

16

Conf.univ.dr. Radu Preda

22.02.2017

12:00

Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et. 2

Scris

-

-

-

-

17

Conf.univ.dr. Marcel Muntean

 

20.02.2017

12:00

Birou 501

oral

-

-

-

-

18

Pr.lect.univ.dr. Gheorghe Şanta

20.02.2017

09:00

Birou 309

Oral

-

-

-

-

19

Pr.lect.univ.dr. Ioan Bizău

20.02.2017

09:00

Sala ,,Ioan Bunea”, nr. 105, Et. 1

Oral

-

-

-

-

20

Pr.lect.univ.dr. Mircea Oros

24.02.2017

11:00

Sala ,,Nicolae Colan”, nr. 201, Et. 2   

scris

-

-

-

-

21

Lect.univ.dr. Ana Baciu

 

21.02.2017

 

10:00

Sala ,,Al. Filipașcu”, nr. 401, Et.4

Oral

-

-

-

-

22

Conf.univ.dr. Marian Cotețiu

20.02.2017

09:00 -  Master an I

10:00 – Master an II

11:00 – Nivel Licență

 

Atelier

 

 

Practice

-

23

Pr.lect.univ.dr. Grigore-Dinu Moş

-

-

-

-

-

-

-

-

24

Pr.lect.univ.dr. Adrian Podaru Aurel

23.02.2017

10:00

Sala ,,Al. Filipașcu”, nr. 401, Et.4

Scris

-

-

-

-

25

Lect.univ.dr. Răzvan Alin Trifa

20.02.2017

09:00

Atelier Restaurare  AS –demisol-

Practic

-

-

-

-

27

Lect.univ.dr. Claudia-Cosmina Trif

 

20.02.2017

09:00

Birou  501

Oral

-

-

-

-

28

Lect.univ.dr. Nicolae Turcan

 

23.02.2017

11:00

Sala ,,Ioan Bunea”, nr. 105, Et. 1

Scris

-

-

-

-

29

Lect.univ.dr. Paula Bud

 

22.02.2017

12:00

 Sala ,,L.G. Munteanu”, nr. 211, Et. 2

Cu didactica de la ora 14:00 în ambele date

Scris

23.02.2017

12:00

Scris

30

Pr.lect.univ.dr. Cosmin Cosmuţa

 

23.02.2017

11:00

Sala ,,Nicolae Colan”, nr. 201, Et. 2   

scris

-

-

-   

-

32

Asist.univ.dr. Victoria Grădinar

21.02.2017

09:00

Atelier Restaurare I AS –demisol-

Practic

-

-

-

-

33

Protos.asist.univ.dr. Benedict  Vesa

-

-

-

-

-

-

-

-

34

Asist.univ.dr. Todoran Ileana-Georgiana

(Lb. franceză)

Asist.univ.dr. Vlad Dobroiu (suplinitor)

 

 

21.02.2017

 

 

10:00

 

 

Fac. Litere,str. Horea, nr. 31, sala 218

 

 

Oral

35

Lect.univ.dr. Maria Ştefănescu

(Lb. engleză)

22.02.2017

14:00

Facultatea de Business, str. Horea, nr 7, Sala 10

Oral

-

-

-

-

36

Prof.univ.dr. Conkan Dana

(Lb. germană)

-

-

-

-

-

-

-

-

37

Lect.univ.dr. Irina Mărginean

(Lb. italiană)

-

-

-

-

-

-

-

-

38

Lect.univ.dr. Buzgar Ramona

(Modul pedagogic, semestrul I)

21.02.2017

10:00

Sala ,,Teofil Herineanu”, nr. 301, Et. 3

Scris

-

-

-

-

39

Lect.univ.dr. Raduțu Ramona

(Modul pedagogic, semestrele II și III)

21.02.2017

09:00

Sala ,,Ioan Bunea”, nr. 105, Et. 1

Scris

-

-

-

-

40

Lect.univ.dr. Oros Mihaela

(Modul pedagogic semestrul V și VI)

24.02.2017

11:00

Sala ,,Al. Filipașcu”, nr. 401, Et.4

Oral si scris

-

-

 

-