OT

OT

Cluj-Napoca

OT

OT

Cluj-Napoca

Sesiune restante 31 august - 6 septembrie 2016

Actualizat în 31-07-2016
| Cuvinte cheie: ,

   MAi jos aveți atașat tabelul cu programarea restanțelor. 

Nr. crt.

Numele  şi prenumele cadrului didactic universitar

Data  şi ora examenului

Locul  examinării

Forma examenului

1

IPS  Prof.univ.dr. Andrei Andreicuţ –Arhiepiscop şi Mitropolit

31.08.2016

09:00

„Liviu Galaction Munteanu” – Et. 2, Nr. 211

scris

 

 

 

 

2

Pr.prof.univ.dr. Vasile Stanciu – decan

02.09.2016

08:30

,,Vasile Petrașcu” – Et. 2, Nr. 212

oral

 

 

 

 

3

Pr.lect.univ.dr. Cristian Sonea – prodecan

05.09.2016

11:00

„Alexandru Filipașcu” – Et. 4, Nr.401

oral

06.09.2016

11:00

„Alexandru Filipașcu” – Et. 4, Nr.401

oral

4

 Pr.prof.univ.dr. Ştefan Iloaie –

director de Departament

02.09.2016

10:00

„Ioan Bunea” – Et.1, Nr. 105

oral

 

 

 

 

5

 Pr.prof.univ.dr. Ioan Chirilă

 

005.09.2016

12:00

„Liviu Galaction Munteanu” – Et. 2, Nr. 211

scris

 

 

 

 

6

Pr.prof.univ.dr. Alexandru Moraru

 

01.09.2016

08:00

„Nicolae Colan” – Et. 2, Nr. 201

oral

02.09.2016

08:00

„Nicolae Colan” – Et. 2, Nr. 201

oral

7

Pr.prof.univ.dr. Valer Bel

06.09.2016

08:00

„Alexandru Filipașcu” – Et. 4, Nr.401

oral

8

Pr.prof.univ.dr. Ioan-Vasile Leb

06.09.2016

11:00

„Liviu Galaction Munteanu” – Et. 2, Nr. 211

scris

 

 

 

 

9

Pr.prof.univ.dr. Stelian Tofană

31.08.2016

08:00 – ANUL I – oral – „Teofil Herineanu” – Et. 3, Nr. 301

31.08.2016

14:00 – ANUL II – oral - „Teofil Herineanu” – Et. 3, Nr. 301

10

Prof.univ.dr. Constantin Măruţoiu

31.08.2016

10:00

Laborator Chimie

practic

 

 

 

 

11

Pr.prof.univ.dr. Vasile Gordon  și Pr.asist.univ.dr. Livu Vidican Manci

01.09.2016

08:30

„Liviu Galaction Munteanu” – Et. 2, Nr. 211

scris

 

 

 

 

12

Prof.univ.dr. Mircea Gelu Buta

06.09.2016

13:00

„Liviu Galaction Munteanu” – Et. 2, Nr. 211

oral

 

 

 

 

13

Arhim.prof.univ.dr. Teofil Tia

02.09.2016

11:00

„Teofil Herineanu” – Et. 3, Nr. 301

oral

 

 

 

 

14

Pr.conf.univ.dr. Dorel Man

 

05.09.2016

11:00

„Ioan Bunea” – Et. 1, Nr. 105

scris

06.09.2016

11:00

„Ioan Bunea” – Et. 1, Nr. 105

scris

15

Pr.conf.univ.dr. Patriciu-Dorin Vlaicu

 

05.09.2016

10:00

„Nicolae Colan” – Et. 2, Nr. 201

scris

06.09.2016

10:00

„Nicolae Colan” – Et. 2, Nr. 201

scris

16

Pr.conf.univ.dr. Gabriel-Viorel Gârdan

 

06.09.2016

10:00

„Liviu Galaction Munteanu” – Et. 2, Nr. 211

scris

 

 

 

 

17

Conf.univ.dr. Radu Preda

 

 

 

 

 

 

 

 

18

Conf.univ.dr. Marcel-Gheorghe Muntean

 

31.08.2016

12:00

„Sf. Ioan Damaschin” – Et. 4

practic

01.09.2016

12:00

„Sf. Ioan Damaschin” – Et. 4

practic

19

Pr.lect.univ.dr. Gheorghe Şanta

31.08.2016

09:00

Birou – Camera 309 – Et. 3

oral

 

 

 

 

20

Pr.lect.univ.dr. Ioan Bizău

05.09.2016

09:00

„Ioan Bunea” – Et. 1, Nr. 105

oral

21

Pr.lect.univ.dr. Mircea Oros

06.09.2016

09:00

„Nicolae Colan” – Et. 2, Nr. 201

scris / oral

22

Lect.univ.dr. Ana Baciu

 

05.09.2016

10:00

„Teofil Herineanu” – Et. 3, Nr. 301

oral

 

 

 

 

23

Lect.univ.dr. Cotețiu Marin

 

 

 

 

 

 

 

 

24

Pr.lect.univ.dr. Grigore-Dinu Moş

02.09.2016

10:00

„Ioan Bunea” – Et. 1, Nr. 105

oral

 

 

 

 

25

Pr.lect.univ.dr. Adrian Podaru Aurel

01.09.2016

10:00

„Liviu Galaction Munteanu” – Et. 2, Nr. 211

scris

06.09.2016

10:00

„Teofil Herineanu” – Et. 3, Nr. 301

scris

26

Lect.univ.dr. Răzvan Alin Trifa

06.09.2016

11:00

Atelier – Et. 4

practic si scris

05.09.2016

11:00

Atelier – Et. 4

practic si scris

27

Lect.univ.dr. Claudia-Cosmina Trif

 

05.09.2016

09:00

Atelier – Et. 5

practic

06.09.2016

09:00

Atelier – Et. 5

practic

28

Lect.univ.dr. Nicolae Turcan

 

06.09.2016

09:00

„Ioan Zăgrean” – Et. 2, Nr. 203

colocviu

 

 

 

 

29

Lect.univ.dr. Paula Bud

 

05.09.2016

10:00

„Ioan Bunea” – Et. 1, Nr. 105

scris

 

 

 

 

30

Pr.asist.univ.dr. Cosmin Cosmuţa

 

05.09.2016

09:00

„Alexandru Filipașcu” – Et. 4, Nr.401

scris

06.09.2016

09:00

„Ioan Bunea” – Et. 1, Nr. 105

scris

32

Asist.univ.dr. Victoria Grădinar

 

 

 

 

 

 

 

 

33

Protos.asist.univ.dr. Benedict  Vesa

 

 

 

 

 

 

 

 

34

Asist.univ.dr. Todoran Ileana-Georgiana

(Lb. franceză)

01.09.2016

10:00

Str. Avram Iancu, Facultatea de Drept (UBB)

probe

02.09.2016

10:00

Str. Avram Iancu, Facultatea de Drept (UBB)

probe

35

Lect.univ.dr. Maria Ştefănescu

(Lb. engleză)

05.09.2016

16:00

Str. Horea, Facultatea de Litere, Sala: „Ovidiu”

probe

 

 

 

 

36

Prof.univ.dr. Conkan Dana

(Lb. germană)

 

 

 

 

 

 

 

 

37

Lect.univ.dr. Irina Mărginean

(Lb. italiană)

 

 

 

 

 

 

 

 

38

Lect.univ.dr. Buzgar Ramona

(Modul pedagogic, semestrul I)

 

 

 

 

 

 

 

 

39

Lect.univ.dr. Radutu Ramona

(Modul pedagogic, semestrele II și III)

02.09.2016

12:00

„Liviu Galaction Munteanu” – Et. 2, Nr. 211

scris

 

 

 

 

40

Conf. Univ. Dr. Vasile Timiș

(Modul pedagogic semestrul IV)

28.08.2016

14:00

„Ioan Bunea” – Et. 1, Nr. 105

oral

 

 

 

 

40

Lect.univ.dr. Oros Mihaela

(Modul pedagogic semestrele V și VI)

 

 

 

 

 

 

 

 

Anunțuri din aceeași categorie: